Schody drewniane

POZNAJ NAS

Przez ponad 10 lat pracy nad produkcją schodów zrealizowaliśmy ponad 150 projektów. Za każdym z nich stoi zadowolony klient i bezcenne doświadczenie.

FIRMA Z HISTORIĄ

10 lat pasjonującej
pracy przy produkcji schodów

FIRMA Z HISTORIĄ

Produkcja schodów drewnianych to dla nas coś więcej niż praca – zajmujemy się tym od ponad 10 lat i doskonale się na tym znamy. Nasz zespół to grupa ludzi, którzy są prawdziwymi specjalistami w dziedzinie stolarstwa, projektowania schodów i obróbki drewna. Mamy na koncie wiele projektów, które potwierdzają nasze umiejętności i pasję, jaką wkładamy w tworzenie schodów.

Skontaktuj się z nami
Schody drewniane

Zapewniamy indywidualne podejście do wszystkich projektów – każde zlecenie traktujemy w sposób wyjątkowy. Zależy nam na tym, aby drewniane schody stały się wyjątkową ozdobą wnętrza – jednocześnie piękną, bezpieczną i trwałą.

Zaufaj 10-letniemu doświadczeniu
w tworzeniu wyjątkowych rzeczy.

ZREALIZOWANYCH <br /> INWESTYCJI

150

ZREALIZOWANYCH
INWESTYCJI

M3 ZUŻYTYCH  <br /> DREWNA

1250

M3 ZUŻYTYCH
DREWNA

ZADOWOLONYCH  <br /> KLIENTÓW

115

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Bardzo konkretna firma, pozytywnie zaskoczyło mnie otwarcie na moje pomysły w kwestii wyglądu schodów. Zależało mi też na dobrej jakości drewnie – wszystko to dostałem, więc mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że warto.

Tomasz Jakubas

Nie ukrywam, że dla mnie najważniejsze było to, żeby schody były solidne i wytrzymałe. Tutaj udało się to połączyć z bardzo ładnym wyglądem. Schody stoją już jakiś czas, mają się dobrze, żadnych problemów. Mogę spokojnie polecić.

Marta Porzycka

Świetni fachowcy, wszystko wykonane zgodnie z ustalonymi terminami, a same schody po prostu piękne, pomimo upływu czasu – zdecydowanie polecam!

Andrzej Kozłowski

NASZE REALIZACJE

Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz. Oferujemy współpracę na dogodnych warunkach.

Skontaktuj się z nami
KALKULATOR - WYCENA SCHODÓW